Soru
Vodafone hat kullanıyorum vodafone internet ayarlarını nasıl yapılandırabilirim. Android telefonlar için vodafone internet ayarlarını nereden yapabilirim.
Çözüldü 0
3 ay 1 Cevap 104 gösterim 0

Soru
Google Adwords Hesabıma yeni ödeme yöntemi eklemeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Yeni ödeme hesabı nasıl ekleyebilirim. Bu görevi tamamlamak için bu ödeme profilinde düzenleme erişimine ihtiyacınız var. Bu izni size verebilecek yöneticiyi bulmak için Ödeme ayarları sayfasını ziyaret edin ve "ödeme ...
devam ediyor 0
10 ay 1 Cevap 542 gösterim 0

Soru
Wordpresste yazılar yazıyorum bu yazıları yayınla dediğimde güncelleniyor diyor fakat hiçbir işlem yapılamıyor. Consol dan baktığımda www.siteadi.com/wp-json/wp/v2/question/3183?_locale=user Failed to load resource: the server responded with a status of 403 () hatası gözüküyor. wordpressi güncellemeye çalıştım fakat sonuç yine aynı.  
Çözüldü 0
10 ay 1 Cevap 188 gösterim 0

Soru
Wordpress'i güncellemeye çalıştım hiç yanıt vermedim sayfayı yenilemek isteyince Zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin. hatası ile karşılaştım. Panele ve siteye  şuan için giriş yapamıyorum nasıl giriş yapabilirim.
Çözüldü 0
10 ay 1 Cevap 176 gösterim 0