Üye Ol

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Facebook Sms Bildirimleri Nasıl Kapatılır.

Facebook sms uyarı sistemi bazen çok işimize yarayabiliyor fakat bazı zamanlar da çok fazla can sıkabiliyor. Sms sistemini sadece güvenlik uyarıları açmak için kullanabilirsiniz günlük olan yorumlar,hareketler,hatırlatmalar,arkadaşlarınızın güncelleştirmeleri ve arkadaş isteklerinde gelen sms’leri kapatabilirsiniz.

Sms bildirimlerini nasıl kapatırım

Facebook.com’a giriş yapın daha sonra ayarlar seçeneğini seçin. Ayarlar seçeneğinden sonra Bildirimler sekmesini seçin en alt kısımda SMS seçeneği bulunmakta ona tıklayın

Hangi SMS bildirimini kapatmak istiyorsanız karşısında bulunan açık kısmını seçin.

Güvenlikle ilgili bildirimleri almak için. Sadece hesabınla ilgili bildirim kımını seçin.

Hesabınızın çalındığında yada giriş yapılmaya çalışıldığı zaman facebook size mesaj atacaktır. Bu seçeneğin seçili olmasında yarar vardır.

Sms bildirimlerini kapatmanın ikinci bir yolu ise ayarlar menüsüne geçtikten sonra mobil seçeneğini seçin mobil kısmında yer alan telefon numaranızı kaldırın. Telefon numaranızı kaldırdıktan sonra size sms gelmeyecektir. Bu numarayı kaldırdığınız zaman güvenlikle alakalı bir sorun olduğunda size bildirim gelmeyecektir veya hesabınızı biri ele geçirdiği zaman kurtarma kodunuz sadece tanımladığınız e-postaya gönderilecektir.

Hakkında admin