Soru
Wordpress internet sitemde ana sayfaya resim eklemek istiyordum. Jpg formatındaki resmi yüklemeye çalıştığımda bir hata ile karşılaştım. Yüklenen dosya buraya taşınamadı. wp-content/upload/2020/12. hatası ile karşılaştım. Resim yüklemeye çalıştığımda sürekli bu hata ile karşılaşıyorum. Bu hatayı nasıl çözebilirim.
Çözüldü 0
2 sene 1 Cevap 793 gösterim 0

Soru
Wordpress bloğuma resim yüklemek isterken bu site için tanımlı en fazla dosya boyutunu geçiyor hatası alıyorum. Yüklemek istediğim çok fazla resim var yükleyemiyorum. bu site için tanımlı en fazla dosya boyutunu geçiyor Sorunsuz bir şekilde Worpress'e nasıl resim yükleyebilirim.
Çözüldü 0
2 sene 1 Cevap 530 gösterim 0

Soru
Wordpress'te yazdığım bir yazıyı güncellediğim zaman Updating failed. Yanıt geçerli bir JSON yanıtı değildir hatası almaktayım. Wordpress sürümünü güncellememe rağmen bu hata ile karşılaşıyorum bu hatayı nasıl çözebilirim.
Çözüldü 0
2 sene 1 Cevap 421 gösterim 0

Soru
Sitemde sürekli bu hatayı alıyorum siteme ana sayfadan giriş yapamıyorum giriş yapabilmek için wp-admin den giriş yapmam gerekiyor. /wp-json/wp/v2/posts/3401?_locale=user {"code":"rest_forbidden","message":"Malesef bunu yapmanıza izin verilmiyor.","data":{"status":401}} Bu hatayı ne yaptıysam düzeltemedim. bu hatayı nasıl düzeltebilirim.
Çözüldü 0
3 sene 1 Cevap 625 gösterim 0